| AmYnAaa a întrebat:

Am o pagina de facebook obtine doar 10 likes pe zi bine are 100 like la pagina dar nu stiu cum as putea sa fac mai multe like-uri dar in acelasi timp sa am si vizitatori cine imi spune cum as putea sa fac sau cine vrea sa ma ajute desigur daca o sa ma ajute sa transform pagina super o sa il pun admin/a principal/ahappy

Răspuns Câştigător
| pinkbubbles a răspuns:

Fa-i reclama pe alte pagini, pot sa iti fac si pe pagina mea daca vrei tongue
comenteaza, distribuie fotografiile altor paginiwinking
pune poze interesante, intrebari ca sa ii faci pe vizitatori sa fie activi big grin