| mistikk a întrebat:

Buna TPU am o problema cu pc`ul nu mai merge internetul deloc in ultimul timp. imi spune eroare 330 sau eroare 321 ce se intampla este de la conexiune? mentionez ca am schimbat si firul de internet crezand ca este de la acel cablu pentru ca era rupt putin si tot nu merge ce trebuie sa fac si din ce cauza nu merge? fundita?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil ca ai router! Eroarea 321 inseamna ca nu e legat cablul. Aia nu inseamna neaparat cablul. Poate fi si routerul defect sau sa fie de la distribuitorul de net. Ia un router de la un prieten si incearca cu ala. Daca nu merge baga suna la provider.

1 răspuns:
| Anname a răspuns:

Poti suna la reteaua respectiva adica de exemplu daca esti pe UPC. trebuie sa suni la UPC vorbesti cu un operator si iti spun ei ce problema s.a instalathappy daca e nevoie aduc si un om sa o repare