| Alin5644466 a întrebat:

Buna TPU, am o problema cu tik tok-ul, cand scriu uneori comentarii la video-uri, mi le da jos, nici macar nu folosesc cuvinte jignitoare si ma deranjează ca mi le da jos. Am primit si avertisment ca e prima incalcare, ca mereu mi le da jos si nici macar nu injur, ma deranjează faptul ca la altii nu le da comentariile jos si injurau direct, fara sa puna cenzura. Odata am zis cuiva ca seamana cu cineva, dar nu faceam misto, ca persoana chiar semana cu cineva. Altii injura si nu le da comentariile jos, si mie mi le da si nici macar nu injur. Ca spune ca e hartuire si intimidare

Răspuns Câştigător
| Alexalex1000 a răspuns:

Buna,la fel și la mine când las comentarii la un live sau la un clip mi le șterge și îmi dă avertisment dar zice că nu afectează contul. Acum unii utilizatori și-au pus și cuvinte cheie din setări si daca scrii ceva din cuvintele alea ți l șterge

| Alin5644466 explică (pentru Alexalex1000):

Am inteles, mulțumesc pentru răspuns

1 răspuns: