| TatianaCecilia a întrebat:

Am o problema.E legata de telefonul meu Xperia.De 3 zile incoace mise consuma foarte repede bateria.Tin sa spun ca am dat iama in magazinul de aplicatii, poate asta sa contribuie la consumarea bateriei atat de repede? Si daca am sa sterg ultimile aplicatii pe care le-am luat si imi reformatez bateria, concret ar trebui sa rezolv problema asta? dau Funda cui ma ajuta!

1 răspuns:
| cocoyuby a răspuns:

Buna! Ti se termina bateria asa de repede din cauza ca ai descarcat aplicatiile acelea, te joci pe jocuri, intri des pe internet. DAca stergi aplicatiile si reformatezi bateria si nu te mai joci o veme pe el isi revine singur. Sper ca te-am ajuta!