| Sexygirl_9196 a întrebat:

am o problema.
Maine ma duc la dentist si imi scoate nervul de la maseaa sad. Va doare? sau cum imi face? ziceti-mi si mie ca mi-e frica de nu mai pot crying.
fundita

5 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Ti-e frica de necunoscut, si frica asta o sa o ai pana iti face anestezie si o sa intelegi ca nu exista nici-o durere

| OvidiuDanzka a răspuns:

Nu te doare nici macar injectia care ti-o face inainte de anestezie, iti da inainte cu un spray (xilina) iti face injectia si dupa nu mai simti absolut nimic in locul ala.

| Kamakura a răspuns:

Păi doare inder normal si putin (nici putin nici normal...intre)am mai fost eu si stiu

| Sexygirl_9196 explică:

Dar mie nu imi face anestezie.ca a fost varamea si cand ia scos nervu` nu i-a facut anestezie :-sssss

| linus42 a răspuns:

Curaj.deepinde cat de usoara este mana doctoritei cand o sa iti faca anestezia, dar stai linistita ca nu o sa simti decat o piscatura in gingie...Mai bine cu anestezie decat fara, acu depinde daca ai nervu mort sau nu.Bafta!