| gabriela2012 a întrebat:

Buna TPU am o problema mama mea vrea sa ne mutam afara din Bucuresti in Chitila si am la curte doi caini un Ciobanesc German si un Rotwaier

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Nu inteleg care este problema ta. daca problema consta in mutarea la tara, atunci incearca sa ii explici mamei tale ca nu doresti sa faci acest pas. Poate te va intelege si veti ramane. Daca nu, trebuie sa accepti situatia.

Multa bafta!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Și care e problema mai exact?

| eurynomus a răspuns:

Cea mai prosta alegre sa te muti in comuna aia imputita plina de ciori