| Basketball23 a întrebat:

Buna TPU am o problema si va rog sa nu va bateti joc! Deci am un hamster si statea pe teresa ..nush de ce dar cred ca a facut insolatie pentru ca a stat in soare..si cred ca a facut insolatie pentru ca iii foarte fierinte si e foarte molesit nu mai vrea sa stea la caldura cand merge se leagana ..Va rog frumos nu stiu ce sa fac.nu vreau sa moara

P.S : fara bataie de joc

Răspuns Câştigător
| Felix2009 a răspuns:

Du-l repede la un veterinar, cred ca are febra sau cum o fi la hamsteri. Incearca sa ajungi cu el la un medic veterinar, nu mai sta

1 răspuns:
| DaDaDa a răspuns:

Ce dragut!:O3...:X Du-l la veterinar