| Nimeniii11 a întrebat:

Am o problema, verisoara mea mi-a facut o poza mai de mult in care am iesit super mega urat! iar acum vrea sa o posteze pe facebook si sa eu trm lu` un baiat care mie imi place foarte mult de el!
ce sa fac? big grin niste sugestii.
FunDiita

1 răspuns:
| Adorable a răspuns:

Bună! Ştii care este problema fiecăruia? Întotdeauna trebuie ca poza să iasă perfectă, dar din perspectiva celorlalţi, poza nu are nimic. Poate e o poză foarte urâtă. Nu am de unde şti, nu? Dar este mult mai penibil să fugi de penibil decât să îl accepţi. De aceea, ia-o ca pe o poză amuzantă si amuză-te de expresia feţei tale.