| mistikk a întrebat:

Buna TPU am o profesora mai ciudata este foarte ciudata nu vorbeste prea multe nu zice de fapt mai nimic este mereu foarte stressata nici nu ridica privirea nu raspunde adesea la anumite intrebari cere ii sunt puse si s vrea sa imi ziceti daca stiti vreo solutie sa aflu ce a determinat-o sa fie asa nu a fost mereu asa dar chiar as vrea sa stiu de ce face asta sunt sigura ca a trecut printr-o perioada critica pentru ca efectiv nu mi se pare foarte sanatoasa straight face? fundita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda. Cunosc.Genul de profesoara frustrata acasa, care isi varsa nervii pe elevi. Am si eu o gramada de astea. Nu prea ai ce sa-i faci. O lasi in lumea ei.

1 răspuns:
| CarmenR a răspuns:

Poate a avut parte de o mare dezamagire sau a cazut intr-o depresie cauzata probabil de criza financiara (profesorilor le-au scazut 25% din salar plus sporuri).