| mistikk a întrebat:

Buna TPU am o profesora mai ciudata este foarte ciudata nu vorbeste prea multe nu zice de fapt mai nimic este mereu foarte stressata nici nu ridica privirea nu raspunde adesea la anumite intrebari cere ii sunt puse si s vrea sa imi ziceti daca stiti vreo solutie sa aflu ce a determinat-o sa fie asa nu a fost mereu asa dar chiar as vrea sa stiu de ce face asta sunt sigura ca a trecut printr-o perioada critica pentru ca efectiv nu mi se pare foarte sanatoasa straight face?

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Probleme sunt multe la ora actuala in Romania si nu cred ca vei reusi sa o ajuti cu ceva, o sa-si revina singura

| ATHOS a răspuns:

E mai bine sa nu incerci sa intri in viata ei.
Bafta!

| mistikk explică:

Problemele ei nu sunt de ieri de azi sunt de 10 ani nimic din ce fac nu ii convine m-am saturat de situatia asta

| mosima74 a răspuns:

Buna,
nu cred ca ar trebui sa te intereseze prea mult viata personala a profesoarei tale. Ce conteaza cel mai mult este sa iti fie o buna profa si sa iti deschida orizonturi noi la materia pe care o preda.Incearca sa fi cat mai pregatita la orele ei iar in acest fel poate ca ii vei atrage atentia prin cunostintele tale. Succes