| dede_4428 a întrebat:

:*
Am si eu intrebare pe care poate ati mai auzit-o :d De ce se tot blocheaza statusul la messat wits' end. Deja devine enervat angry
Ce sa fac?thinking *( Fundabatting eyelashes )

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

Nu prea ai ce face, decat sa iesi si sa intri direct on. De obicei merge. Daca nici asa, reinstaleaza messu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa patesc si eu de cateva saptamani si chiar nu am avut ce sa ii fac.straight faceAm reinstalat nu numai mess-ul, chiar si windows-ul si degeaba.Pana la urma mi-am facut alt id, mi-am transferat contactele in el si gata.Mai intru si pe acela din cand in cand.
P.S.Instaleaza alta versiune de mess, daca nu merge nici asa te sfatuiesc sa faci ca mine.