| dienutza_4801 a întrebat:

Bună, TPU! Am şi eu o întrebare: Am avut de făcut un proiect în Power Point şi am pus o melodie pe fundal. Când am trimis slide-ul unei prietene mi-a zis că nu se aude melodia. Apoi am dat CD-ul cuiva şi s-a intâmplat la fel. Vă rog spuneţi-mi cum să procedez ca să se poată auzi melodia pe orice calculator.

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Trebuie sa ii trimiti si melodia, fiindca altfel nu se aude. Melodia trebuie sa se afle in acelasi folder cu proiectul in Power Point. Altfel nu se aude.