| madaaxD a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare:am telefon LG gt505 si nu stiu daca pot gasi undeva teme oentru el.straight face dar daca pot gasi, imi puteti spune unde si cum le instalez sau unde le copiez in telefon ca am incercat dar nu reusesc niciodata.crying. si chiar as dori sa am teme la telefon.big grin dau fundita la cel imi bun raspuns:X multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Necunoscută a răspuns:

Darolling on the floor Chiar dacă n-au teme, mie mi se pare că sunt nişte telefoane destul de bunicelehee hee Chiar îmi place touchscreen-ul meulove struck

2 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

Săraca, sunt în aceeaşi situaţiehappy. Eu am Lg GD510love struck.

Regret să te anunţ, dar Lg-urile n-au temesad

| madaaxD explică:

Ce? cum sa nu aiba teme?cryingaoleu.crying. data viitoare imi iau Nokia.laughing.crying