| Marina9995 a întrebat:

Am si eu o intrebare "Ce culoare se poarta anul acesta?"FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Yosifica a răspuns:

Culorile acelea fosforescente :roz acela tipator, portocaliul si verdele deschis

8 răspunsuri:
| aly a răspuns:

Cacaniu in dungi rolling on the floor))

| Woodenpints91 a răspuns:

Deja îmi vine să vomit. Încă aştept anul când va veni moda să umbli cu capul spart pe stradă.

| HighByTheBeach a răspuns:

Verde lime si fuchisia. Mai multe detalii pe http://www.unica.ro/moda-2011.html

| HighByTheBeach a răspuns:

Funda plizz

| Delicacy a răspuns:

Eu mă îmbrac mai mereu în negru, nu ţin cont de ceea ce zic bufonii modei. Învaţă să fii mai independentă şi mai naturală.

| Yosifica a răspuns:

Multumesc pentru fundita se mai poarta si coralul!

| Marina9995 explică (pentru Yosifica):

Nu ai pentru ce:*...si iti multumesc frumos pentru raspunsul la intrebare:*

| teodora24 a răspuns:

Albastru...cred.