| deeitza a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi... Organizam la scoala un bal de valentine's day si ma intrebam daca imi puteti da idei de concursuri deoarece eu sunt organizatoare...

Deci stiti?

Răspuns Câştigător
| Miruna1234 a răspuns:

Pai poti organiza concursuri de miss sau mister, cel mai frumos cuplu, cel mai furmos cadou primit thinking cea mai frumoasa costumatie fata/baiat, cea mai frumoasa dedicatie de dragoste! chestii din astea. despre iubire ca doar este valentine`s day.
Sper ca te-am ajutat.
Ditractie placuta la bal. :*
FUNDAAA? :*