| UsernameFail a întrebat:

Am si eu o mica intrebare: Cum avansez un nivel pe TPU? Adica cum trec de la junior la ce urmeaza? Trebuie sa mai castig ceva fundite?

Răspuns Câştigător
| ionutzul31 a răspuns:

Rang-urile sunt:
1. "Junior" - nu are 100 de răspunsuri şi 10 zile de vechime (sub 5. 000 de puncte, pentru că 100 de răspunsuri = 5. 000 de puncte)
2. "Senior" - are peste 100 de răspunsuri şi peste 10 zile de vechime (peste 5. 000 de puncte)
3. "Expert TPU" - are peste 500 de răspunsuri şi 10% din acestea sunt câştigătoare.
4. "Userul Anului" - te alege publicul, nu contează punctele.

1 răspuns:
| Smekerutzul a răspuns:

Tu esti junior
ca sa treci la senior
iti trebuie:
100 raspunsuri la intrebari, nu conteaza la cate intrebari, ci conteaza nr. raspunsurilor
funda?