| BogdanPunct a întrebat:

happy
Am si eu o rugaminte, imi dati niste ideei pentru un nume de VLOG (VideoBlog)?batting eyelashes Adica sa fie ceva care sa capteze atentia, simplu de retinut si unic. Va avea teme diverse, deci nu o pe o tema anume. Mersiiii!

Răspuns Câştigător
| hunterpainting a răspuns:

Vlogdan.

6 răspunsuri:
| BogdanPunct explică (pentru hunterpainting):

Super fain. laughing) ce idee buna. Pacat ca nu e pentru mine. Protagonistii sunt Cristi si Oana. daca gasesti ceva bun. laughing

| hunterpainting a răspuns (pentru BogdanPunct):

Daca e si o fata atunci orice duce cu gandu la sex atrage atentia. (ceva gen necenzurat, explicit, gone wild, etc)

In cazu asta nu prea conteaza originalitatea.

| 0rlando a răspuns:

Yo! Tocmai am primit un mesaj de la tine, dar nu îți pot răspunde pentru că sunt utilizator junior și nu am acces la mesagerie încă.
Deci, spune aici care e treaba.

| BogdanPunct explică (pentru 0rlando):

Corect. Scuze. Vreau si eu sa Sustin libertatea pe internet. cum fac sa am taggul?batting eyelashes

| 0rlando a răspuns (pentru BogdanPunct):

Vezi în stânga unde ai lista cu opțiuni, dai click pe editare profil și sub poza ta, ai să vezi tagul. Bifezi căsuța de lângă tag și dai click pe salvează profilul. Si gata big grin

| ingerasdragalas a răspuns:

VlogCrisana