| Klaudyu96 a întrebat:

Am si eu rubeola de pe 4. 04. 2012 ora 12:00(miercuri)sunt in a 4a zi si mai am mici bubitze pe maini si pe picioare! Cat trebuie sa mai stau in casa aproximativ! Va rog un sfat, o idee!

Răspuns Câştigător
| haucara a răspuns:

Wow ce coincidenta si eu am avut cu o saptamana inaintea ta mai trebuie sa stai aproximativ 4 zile...ca sa iti treaca mai repede trebuie sa te odihnesti si sa ti un regim...nu foarte strict.
Sa te faci bine repede ca vine vacnta... Funda?

| Klaudyu96 explică (pentru haucara):

Ti-am dat fundita... dar am inca o intrebare!
Stau la calculator cam toata ziua ....si are ceva daca mananc chipsuri?

| Klaudyu96 explică (pentru haucara):

Stau cam 12 ore la calculator ...si are ceva daca mananc chipsuri? Plz te rog da-mi un sfat...si cam ce regim sa tin