| anonim_4396 a întrebat:

am un cont pe sunphoto si as vrea sa imi fac altul ma puteti ajuta va rog? http://aLYNUTZA123.sunphoto.ro

Răspuns Câştigător
| Satanna a răspuns:

Pai 1. dai acolo la prima pagina si scrie inregistreaza-te gratuit dai click si scrie nume de utilizator iti pui ce nume vrei tu de utilizator dar ai grija sa nu ti-l uiti noteaza ti-l undeva sa nu ti-l uiti si dai "continua" si apoi parola notazati-o undeva sa nu ti-o uiti ca la numele de utilizator happy apoi Adresa de e-mail e importanta pentru ca daca ti le uiti pe numele de utilizator sau parola sa dai acolo pentru ale regasihappy. Multa bafta bye!