| Anonimata345 a întrebat:

Bună TPU! Am văzut ca acum e în top chestia aia cu mesajele subliminale. Chiar funcționează chestia aia? Gen dacă dorești gene mai lungi o sa te afecteze cu ceva? Dau și eu un exemplu.Mie nu îmi prea vine a crede adică doar dacă asculți muzica aia o sa te poată influenta cumva.

2 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Ultima fraza pe care ai scris-o nu e subliminala, subliminal e daca i-ai zice unui iubitor de caini "sa vezi tu ce cuminte e".
Si asta nu e la moda acum sau a fost, e pur si simplu un tip de limbaj folosit zilnic, mai mult sau mai putin.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Muzica aia, nu dar sunt alții cu mesaje din acestea de care nu ai habar. Contează repetiția și aici.