| aVicii a întrebat:

Am vazut multi copii de 12-13-14 ani pe facebook care fac peste 500 likeuri au comentarii frumoase in schimb eu am doar 30-35 likeuri...mai incerc sa ma "bag in seama" pe chat cu niste fete iar ele nu-mi raspund sau chiar daca raspund doar din sila..am vazut si tarani care fac 200 likeuri, pe ei nu-i stiu mos craciun, ma inteleg cu toti, mai dau likeuri dar de primit nu mai primesc...

niste sfaturi...
Funda!

7 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

De ce alergi după like-uri?
Nu valorează nimic în realitate, dar nimic! Să ții minte asta.

O zi perfectă îți doresc.

| Dlkee a răspuns:

Cati ani ai? LAsa-le si tu likeuri si poate se indura sa iti lase si ei tie, sau ia-i pe chat si pune-le linkul de la o poza si spune=le sa te ajute cu un like si il returnezi. Dar la ce te ajuta likeurile? big grin

| aVicii explică (pentru Dlkee):

Pai te mai cunsoate lumea...pana mea
mie jena sa trimit pe chat...

| Dlkee a răspuns (pentru aVicii):

E... da tu esti baiat sau fata?

| ALEX2402 a răspuns:

Nu conteaza like-urile! Ei au prieteni multi sau poate chiar si poze mai frumoase ca si ale tale

| Sărăţică a răspuns:

Păi daca nu te place lumea n-ai de unde să scoţi likeuri tongue
Sfat : schimba-ţi poza de profil când sunt mai mulţi online, în general noaptea laughing

| aVicii explică (pentru Sărăţică):

Eh nu ma pla, nu ma cunosc, am doar 300 prieteni pe fb si am avut 2 fotografii cu cate 40 likerui si le-am sters...ca nu mi-au placut, am mai primit comentarii gen ":*" sau "esti dragut" am vazut poze penibile si baieti urati! care faceau peste 100 likerui>!