| bambambam a întrebat:

Buna TPU,am vazut prea multe intrebari daca stie cineva subiecte de povesti,ei bine,sper sa va placa povestea mea,e reala:

Totul s-a intamplat in cel de-al-II-lea semestru,inainte a aparut un baiat la scoala,nu mi se parea cinestie ce,dar peste ceva timp in al-II-lea sem. o colega mi-a spus ca ii place de el,l-am cautat pe facebook si asa a fost,era dragut.

Am vorbit,mi se parea OK.,doar ca ma mai intelegeam cu el,asa ca l-am sters.
La scoala,un coleg ma place,asa ca i-am povestit si lui,de fiecare data cand acel baiat este pe hol spune ca imi place de el,dar nu il mai pot minti, tin la el doar ca la un prieten.Acel baiat mereu se uita mereu la mine,deci ma place? oricum,el a avut mai multe iubite,si eu vreau sa fim doar prieteni,dar s-a suparat pe mine,de fiecare data cand ma vede imi zambeste, oare m-a iertat

1 răspuns:
| LoveSleep a răspuns:

Ti-au sters ăștia din intrebare si pe buna dreptate, e cam plictisitoare.