| paulacarry a întrebat:

Am vazut un lucru uimitor mai de mult si vreau sa stiu ce e. Era ceva de genul unui cub si detine un secret l-am vazut in filmul,, Codul lui Da Vinci,,, deci cum ziceam era o cutiuta si tipa care o tine in mana a zis ca bunicul ei a facut asa ceva cand ea era mica. Daca stiti luat toate fundele din lume!

2 răspunsuri:
| RoxanaCC a răspuns:

Nu intelegem intrebarea ta, vrei sa stii ce? Ce era in cutiuta? este un film, esti constienta ca nu este real indiferent de ce ai vrut sa intrebi. Exprima-te in romana

| paulacarry explică:

Imi pare rau, atat imi amintesc.Dar parea real si mai mult ca sigur era real.