| raluka120 a întrebat:

Buna TPU am vrut sa va spun daca aveti o intrebare sau o provocare pentru mine! Pai eu fac un vlog si cam am nevoie de provocari si de intrebari! Spuneti-le si prietenilor vostri sa imi dea o intrebare sau o provocare! Provocarile sa nu fie tampite!{prostesti}

1 răspuns:
| Visatoarea123 a răspuns:

Ce zici sa faci nist experimente hazliii de pe net.Sau ceva creaaativ.Despre creativitate .....am eu un site super...Handimania.Garantez ca ideile de acolo sunt super