| ɐunʇzɐ a întrebat:

Apelez la voi pentru. ca as vrea niste status de prietenie buna! urgent(intre fete)big grin

Dau Vot+Fundoibig grin:X multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Roxana6 a răspuns:

Cand o so' pierzi. O sa vezi ce greu ti`e fara ea...Chiar daca acum nu crezi

Voi` toti cei care ma credeti miCa inofensiva` si sensibila vreau sa va zic un singur lucru`: FERITI`VA DE ZIUA IN CARE O SA PRIND CURAJ!

O sa vina timpu` scumpu` cand vei regreta. o sa vina vremea cand o sa vrei sa fiu iar a ta

El e pentru mine tot si il pun pe primul loc eu doar pe el il iubesc si nu vreau ca sa-l ranesc

Si` iti trimit cate un mesaj sa stiu ca nu mai uitat`. inca ma mai mint si azi. ca mereu ai regretat clipa`n care am plecat`

Spui` ca m`ai uitat deja. DAR te vad cum ma privesti. Spui ca nu ma vrei in prejama ta dar eu stiu ca ma iubesti

Eu sunt Printessa Nu ma dau pe orisicine Am fite d`alea fine Talentt si arfe divine
POtzi Sa Ma Urasti No Te ConDamN ¤Dar Kand Suntem Fata`n`Fata Thu imi Esti FaN

[]~ Nu Sufar De Frumusetze ~Am Dulceata ~ShI~FinetzZe~[]

Vara asta e la moda in biKini, in masini cu baieti d`aia fini:•

Am In Cap Doar SoLaR, fiRme VeRSaCe, gUcci paRfuMuRi Fine vReAu CeaS D&G, bLuGi aRmAni Ad0r LuXu, yUbeSk bAniI

esti glasul pe care îl aud în liniste, esti zâmbetul meu dintr-o noapte neagra

exact ca in filme ca azi e ziua în care soarele a zâmbit la toti de data asta nu s`a mai oprit la colt

"starea asta n.are remediu de aia ma simt captiva in propriul meu mediu

1 răspuns:
| Roxana6 a răspuns:

Astept fundita te rogg mult