| princess_8666 a întrebat:

as avea si eu nevoie de putin ajutor dati-mi si mie ideei ce nume sa imi pun la hi5? pentru cel mai frum ras dau funditabig grin promit.

Răspuns Câştigător
| AndreeaDee a răspuns:

Вūŧŧẹŗ₣ℓiёŚ ℓivε σήζў δηέ ďąŷ ŏŋ ĕąř†h
Ūήďĕ Śǿąŗẹℓẹ iẹŚẹ ďκ îŀ ρŀă†έşŧį
╚»♥đøĸį ćħįćĸέŋ♥«╝
╚»♥ ćřążŷ ćħįćĸέŋ♥«╝
♥☺ħąρργ ρέσρІέ ĥáρργ fąċėŝ☺♥
»•ćĥŏćŏŀąŧė ġįŕŀ•«

3 răspunsuri:
| DeeDee_4511 a răspuns:

Live.Love.Laugh
Love.is.the.answer
Asa.cum.e.ea
Pentru.ca.e.ea

thinking sper ca ti-am fost de ajutor.:*

| Zady a răspuns:

Pai ai putea sa iti pui m3rylostangel nu stiu pare destul de dragut sau angelm3ry sau nu stiu oricum ramane la decizia ta

| cosmina05 a răspuns:

Nu stiu ce iti place, ce pasiuni ai ca sa pot ajuta mai mult... dar poti face http://rollstone.hi5.com sau zambet-ucigas sau glob.de.cristal gandeste-te la ceea ce iti place tie