| Lolll a întrebat:

Buna TPU.As dori daca puteti sa-mi dati cat mai multe statusuruei despre toate categoriile.Dragoste,Gelozie,Nervi,Prietenie...Si altele cat mai multe dau fundita!;x
Si daca se poate cat mai repede.
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| mihaelaioana a răspuns:

O inima nu o cumperi, o primesti, iar o inima franta nu poate fi inlocuita, doar reparata.

Iubirea adevarata este singura arma de care omul are nevoie pentru a castiga orice batalie si pentru a trece peste orice obstacol

Daca doi oameni se iubesc suficient de mult impreuna pot trece peste orice, cat timp au incredere unul in celalalt.

Fericirea nu trebuie sa fie dictata de trecut.Doar viitorul conteaza si eforturile din prezent

Greselile sunt lectii.Sa ai incredere in alegerile tale