| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...as dori si eu niste "replici"pentru baietii smekeri care se sparg in figuri... fetelor;; ce le ziceti de obicei?!:*:X

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Chiar asa de lipsita de personalitate esti,incat sa ceri replici ca sa indepartezi de tine cercopitecii? Jigneste-i cat de urat poti tu,ca nu au niciun drept asupra ta, ca daca spui ca sunt pe tipologia aceea de ''smecheri de kartyer'', cu siguranta sunt atat de batuti in cap sa te hartuiasca intr-un mod cu totul imatur.Sau,ia-ti un toc de 15, pune-i la pamant cu delicatete si senzualitate, si calca-i cu tocul pe testicule si zdrobeste-le.Eu asa as face daca as fi fata, ar fi fantezia mea #1.