| Georgy_8454 a întrebat:

as dori si eu statusuri de dragoste ce sa reprezinte suferinta mea pentru ca am pierdut un baiat din cauza ca nu stie sa ma aprecieze si ca m-a facut sa sufar enorm pentru el. funda

1 răspuns:
| doarRaul a răspuns:

Hmm... Sunt foarte multe. Cele mai multe le gasesti cautand pe un motor de cautare. "Suferinta e singura experienta de care nu trece nici un suflet uman." 'Am invatat sa plang cu zambetul pe buze." 'Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita, nu te vor face sa plangi." Sau poti sa incerci ceva clasic.: "Trista'i viata si pustie, cand te caci si n'ai hartie." big grin