| SunshineSunrise a întrebat:

Aş dorii şi eu nişte şepci rap de fete... Unde pot găsii?
Îmi daţi vă rog un link cu site-ul de unde îl pot cumpăra sau la ce magazin găsesc?
Ştiţi voi dinacestea:http://www.google.co.in/......tp?/imgres
fundă! pup noapte bună! :)

Răspuns Câştigător
| PapusaDeCatifeaa a răspuns:

Pai poti cauta la outlet-uri acelea sunt din import Anglia (nu te gandi la SH) daca dai comanda sunt foarte scumpe, te pot ajunge si la 300 ron, dar sunt si in e gros acestea sunt pana in 20 ron. sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Buna!
Pai cauti la outlet-uri acelea sunt din import din Anglia. Ajung la 300 ron.
Pa, pa!

| PapusaDeCatifeaa a răspuns:

Sau in palace (palas) in new yorker