| PaulaJy a întrebat:

as vrea raspunsuri de la baieti! Baietilor, descrieti-va fata perfecta cu care ati traii pana la adanci batraneti! Funda pentru descrierea cea mai frumoasa!

Răspuns Câştigător
| KentLieTequila a răspuns:

Eu asi Trai cu o fata plina de viata, cu zambetul pe buze fara nici un stres.Care sa stie ca o iubesc si ma va iubii.Care sa fie langa mine mereu si eu langa ea, sa o ajut si sa o sprijin, sa imi zambeasca mereu atunci cand ma trezesc, sa ne imbratisam cand toata lumea e de fata, sa nu avem nici un secret fata de celalalt.Sa stiu ca orisice catastrofa, minciuna, neintelegere vom sta impreuna.sa fim onesti si increzatori in puterile celuilalt.Sa simt ca ea ma iubeste chiar daca e timida.Sa ii simt fericirea in ochi.Sa simt ca ma intelege atunci cand stau 4 ore mai mult la Servici.Sa stiu ca daca 30 de barbati sunt la masa ea tot la mine se uita.Sa stiu ca pentru ea nu conteaza frumusetea ci ce este pe dinautru.Sa nu imi ascunda absolut nimic.Sa facem un vals langa apa merii in fata tuturor de pe plaja.Sa nu ii fie rusine daca eu nu am bani.Sa nu ne certam niciodata.Sa stiu ca orisice ar fi ea langa mine se va intoarce.Sa spuna totul in fata fara sa aflu de la altii.Sa ma simt implinit langa ea.Sa stiu ca nu ma i-a doar pentru frumusete si bani, ma i-a pentru cine sunt.Sa stiu ca atunci cand ma saruta o face pentru placerea de a ma vedea zambind nu de a se falii cu mine.Sa nu se dea batuta.Sa fie cu capul pe umeri dar in acelasi timp sa se distreze la maxim.Sa fie intelegatoare dar in acelasi timp si sa imi spuna ce sa fac.Sa fie onesta dar in acelasi timp sa stie sa zambeasca cand eu spun o prostie.Sa ma imbratiseze chiar daca cel mai frumos baiat a trecut pe langa ea si ne priveste. Sa Nu se machieze neaparat pentru a fii frumoasa.Sa simta cand ploua dar si cand e soare ca as vrea sa ii fiu aproape. Sa o las sa doarma iar eu sa o privesc.Sa ma ibratiseze noaptea in loc sa stea in locul ei. Sa fie nebunatica si la orice mic cadou sa stiesa aprecieze. Pentru ca iubirea este Darul vietii.
Scris De Enrico Iubitul Meu. funda?

| FRE3wILL a răspuns (pentru KentLieTequila):

Scris de o femeie,clar! Nu pentru ca nu ar fi barbati romantici pe lume,ci pentru ca nu ar scrie astfeltongue Dar,un barbat nu cauta femeia perfecta, doar femeile cauta barbatul perfect. Exista o scriere interesanta pe net, tocmai despre asta

La New York s-a deschis un magazin unde femeile pot alege si cumpara un sot.
La intrare sunt afisate regulile de functionare ale magazinului:
- Poti vizita magazinul O SINGURA DATA!
- Sunt 6 etaje si caracteristicile barbatilor se imbunatatesc pe masura ce urci la etajul superior.
- Poti alege orice barbat de la un etaj, sau poti urca la etajul urmator.
- Nu te poti intoarce la etajul inferior!

O femeie decide sa viziteze magazinul pentru a gasi un barbat care sa ii tina companie.
La etajul unu, pe usa este urmatorul afis: Acesti barbati au un loc de munca!
Femeia decide sa mearga la etajul urmator. La etajul al doilea pe usa este urmatorul afis: Aceasti barbati au un loc de munca si iubesc copiii!
Femeia hotaraste sa urce la etajul urmator. La etajul al treilea pe usa este urmatorul afis: Acesti barbati au un loc de munca, iubesc copiii si sunt extrem de frumosi!
Wow, isi spune femeia, insa hotaraste sa mearga la etajul urmator.
La etajul al patrulea pe usa este urmatorul afis: Aceasti barbati au un loc de munca, iubesc copiii, sunt frumosi de innebunesti si ajuta si la treburile din casa!
Incredibil! exclama femeia. Cu greu pot rezista! Insa decide sa mearga la etajul urmator. La etajul cinci pe usa este urmatorul afis: Aceasti barbati au un loc de munca, iubesc copiii, sunt frumosi de innebunesti si ajuta si la treburile din casa si sunt extrem de romantici!
Femeia este tentata sa ramana si sa aleaga un barbat, insa pana la urma decide sa urce la ultimul nivel.
La etajul sase se afla urmatorul afis: Esti vizitatoarea cu nr. 32.556.112 a acestui a acestui etaj. Aici nu sunt barbati, acest etaj exista numai pentru a demonstra ca este imposibil sa satisfaci o femeie…
Multumim pentru ca ati ales sa vizitati magazinul nostru!

Vis a vis de acest magazin, s-a deschis unul asemanator de unde barbatii isi pot cumpara o nevasta.

La primul etaj sunt femei care sunt inebunite dupa sex.
La etajul doi sunt femei care sunt inebunite dupa sex si nu te bat la cap.
Etajele de la 3 la 6 nu au fost niciodata vizitate de barbati!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Femeia mea va fi tirul pana la pensie apoi voi ramane singur in casa.

| wintermee11 a răspuns:

Respectul,increderea si dragostea neconditionata. daca dispune de aceste calitati este partenera ideala in ceea ce ma priveste.Numai bine.

| Dark13 a răspuns:

Foarte frumoasa,desteapta, curata, bogata

| Woodenpints91 a răspuns:

Oricum ar fi ea şi oricât de bine ar arăta...nu aş trăi cu niciuna până la adânci bătrâneţi. Mă plictisesc repede...

| cuvant a răspuns:

Cea pentru ca eu sunt perfect, sa pot comunica foarte bine si deschisa sa construim ceva impreuna

Răspuns utilizator avertizat
| akka4 a răspuns:

Fata perfecta auzihee hee sa fie cuminte, frumoasa si de vreme acasawinking

| torsi a răspuns:

Nu exista oameni perfecti. fiecare are cel putin un defect.winking

| Doctoru_7315 a răspuns:

Fata perfecta ar fi asa: frumoasa, inteligenta, cuminte, tandra, care sa ma iubeasca neconditionat, de treaba, intelegatoare, comunicativa, deschisa, nebuna cu mine, zambareata, respectuoasa. E o vorba, e cam urata dar cam descrie femeie perfecta:,, Doamna pe strada, nevasta in casa si curva in pat". Prietena/nevasta trebuie sa iti fie confidenta/prietena, nevasta, partener, si amanta in acelasi timp.

| Mr25Valentin a răspuns:

Sini mari, fund mare, desteapta, frumoasa, curata, sexy, fericita, sanatoasa, harnica!