| Iuliana944 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi, Mie imi place de un baiat, am fost si cu el dar ne-am certat, si dp 4 luni in care nu am vb deloc vrea dintr`o data sa ne intalnim, mi-a zis sa ies sambata in club...in fine, intre timp m-am "combinat" cu cineva, sincer nu prea tin la el...problema mea este ca mai este inca un baiat care vrea sa fie cu mine, si el vrea sa ne int tot sambata, in momentu asta nici nu stiu ce sa mai fac, cu actualu meu prieten nu am de gand sa mai vb prea mult, dar sunt foarte indecisa in privinta celorlati doi, adica is foarte draguti aman2, si la unu din ei i-am promis deja ca ma int cu el, celuilalt nu i-am zis nimic, faza ii ca ei doi sunt foarte buni prieteni si is si vecini pe deasupra, si daca stau cu unu din ei se supara celalalt, si invers, le-am fost zis ca nu mai ies deloc, si miau zis sa nu fac faze deaste ca se supara, si nah cum am zis am apukat sai promit deja la unu din ei, si sa il las balta sa nu ma tin de promisiune, nu imi sta in fire, dar mai este si celalalt care mai vb cu el la tlf si asa si oarecum ma simt naspa si fata el, si sincer acum parca imi pare rau ca i-am promis lui ala ca ma int cu el, nici nu stiu ce sa mai fac. Va rog ajutati-ma, niste sfaturi ceva daca se poate.puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Ai putea sa vorbesti cu cel care nu iai promis ca iesi cu el sa ii zici ca s-a intamplat ca tot sambata sa te invite si vecinul. si sa iesiti toti 3. ca sa ii impaci pe aman2. altfel nu vad cum. big grin

1 răspuns:
| Iuliana944 explică:

Da ar fi si asta ceva, dar fostul se asteapta sa ma impac napoi cu el sambata, si celalalt sa fiu cu ellaughinglaughinglaughing, deci aman2 vor sa stau cu eilaughinglaughing, e foarte complicata treaba laughinglaughing...si nici nu stiu unu de altulaughing, ii zic la unu ca ma int cu el si cand sa vina sa ma vada cu celalalt ar fi cam naspalaughing si sa stau cu asta care i-am promis, si sa ma vada celalalt iar ii naspa.cum ai dao si cum ai faceo tot nu-i bine. daca nu ies se supara p mine, daca ies tot asa.apoi...nici nu stiu ce sa fac, oricum mersi de sfat.:*