| qazz a întrebat:

Buna TPU as vrea sa-mi spune-ti niste siteuri in care sa iau o poza de-a mea si apoi sa il pun pe un background cu e pizap dar nu imi merge mie. Multumesc mult!

1 răspuns:
| Xpert a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea ta dar o sa presupun ca vrei sa iti schimbi fundalul la o imagine.Ia-ti photoshop si selecteaza cu magic wand tool silueta/corpul sau obiectul pe care nu il vei schimba, dai un ctrl+c si apoi ctr+v intr-un tabulator cu imaginea de fundal! Nu stiu cat de explicit am fost dar iti recomand cu caldura tutorialele photoshop si programul in sine!