| Aysa19 a întrebat:

as vrea sa-mi spuneti daca in clasa 11a vrei sa te transferi ti se acorda transferul? si daca vreau sa ma transfer de la profil bio-chimie la filo, ce examen si la ce trebuie sa dau ca sa intru? Iar la filo din ce se da bacul in a12a? Amanunte despre.

1 răspuns:
| floryyn91yy a răspuns:

La mine a mers, am dus o cerere la secretariat si gata, si bacu il dai la istorie, geografie(in loc de geografie poti alege din alte materii care s mai grele deci cred ca nu vrei)si lb.romana,good luck))