| cclexa a întrebat:

as vrea sa stiu ce culori va plac?(culoare va place)hai sa vad cine are gusturi...tongue

Răspuns Câştigător
| mirunaioana a răspuns:

Mie imi plac toate culorile aproape, in afara de maro.Insa cel mai mult imi plac rosu si negru.

12 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
In primul rand, tin sa spun ca nu poti clasifica o persoana ca avand sau nu gusturi dupa culoarea preferata. Fiecare nuanta are ceva aparte!
Personal, mie imi plac turcoaz, gri, mov, maro, bej si roz foarte deschis.

| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Albastru/Roşu/Alb/Negru/Roz

| Georgiana2905 a răspuns:

Rosu, negru, alb, Verde, gri...

| Elly213 a răspuns:

Mov, albastru, verde, roz.
Imi place negrul si albul atunci cand pot sa le combin cu inca o culoare sau 2 si iese ceva frumos.

MinnieMe

| Irinna a răspuns:

Negru, albastru, alb, rosu.

| Teils a răspuns:

Buna! O sa iti zic 5 culori preferate pe care le folosesc mai mereu:
1. Rosu
2. Mov
3. Albastru
4. Negru
5. Alb

| cclexa explică:

Fiecare primeste folositortongue

| cclexa explică:

Voi oferi o funda pentru cele mai frumoase culori

| Delia_7923 a răspuns:

Buna,
Mie imi plac culorile:Mov, Negru, Alb, Gri, Albastru.
Pa, pa:*

| ღm0tzataaღ a răspuns:

Pai mie una imi plac albastru si galbenbig grin

Bye, Bye:*

| Asyul95 a răspuns:

Toate mai ales albastru, roz inchis, galben, verde...toate! cum zice miruna in afara de maro e cam uratel... dar pentru mine toate sunt bine venite
!