| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... as vrea sa stiu daca stiti acel sentiment de tristete atunci cand va place de cineva enorm de tare si pe dinauntru si pe dinafara si ati aflat ca are pe cineva? Cum scapi de el?crying(((

Răspuns Câştigător
| IngerAlb a răspuns:

Chiar si eu trec prin aceeasi situatie.deci ocupa-ti timpul si uita ca persoana iubita are pe cineva

1 răspuns:
| OUCHmyHEART a răspuns:

Nu cred ca il pot uita vreaodata crying...E un sentiment ciudat si puternic pe care il am pentru prima data in viata