| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa va spun problema mea.De ceva timp prietena mea cea mai buna ma enerveaza ingrozitor..am ajuns sa nu o mai suport.Principalul motiv cred ca e prietenul ei, daca cineva o roaga ceva in afara de el nu face dar cand vine vorba de el este prima asta nu e chiar asa grav dar prietenul ei ii spune prietenului meu tot iar acesta imi spune mie, i-a spus ca s-a culcat cu ea si chestii...problema e ca nu doar lui ii spune si a mai zis si la cativa vecini, mi se pare foarte urat din partea lui iar ea daca ii spui ceva de rau de el face ca trenu.
Prietena mea nu recunoaste si ma enerveaza ca imi ascunde si pedeasupra mai bate si apropouri ca eu si cu prietenul meu am fi facut ceva cred ca ii este ciuda ca e exact invers..sa nu mai zic ca e invidioasa pe mine. Uneori ma uimeste..de exemplu am fost la gratar si era o padure pe aproape si a zis ca se duce cu prietenul ei sa se plimbe au stat destul de mult ca apoi prietenul meu sa-mi zica ca i-a zis prietenul ei ca au facut-o in padure,am ramas socata!
Alta chestie ar fi ca prietenul ei a zis ca nu stiu ce sa-l iau pe prietenul meu si sa facem dragoste acolo (in gluma presupun) la care eu : doamneeeeee am mai facut-o sa o fac, ea a zis : doamneeee si el: hai ma, ea : am mai facut-o sa o fac.
Sunt multe chestii care ma deranjaza si nu stiu ce sa mai fac ca mi s-a cam luat de figurile ei(lor)

Răspuns Câştigător
| pyma a răspuns:

Nu îți este prietenă, oricât de mult ți-ai dori tu. Îndepărtează-te de ea, e un om meschin și nu poate decât să-ți dăuneze ''prietenia'' asta.

3 răspunsuri:
| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Si care e intrebarea, asta e un site de intrebari, nu unul de povestiri

| SOoare a răspuns (pentru Adam_Adela_1974):

Intrebarea se subintelege "nu stiu ce sa mai fac ca mi s-a cam luat de figurile ei"...: ce sa fac?winking

| Adam_Adela_1974 a răspuns (pentru SOoare):

Pai in cazul asta ce mai bine pentru tine este sa te indepartezi de ea, sa cauti compania altor fete, sa o lasi in pace si sa nu o mai bagi in seama, iti spun eu ca tot ea o sa vina la tine pana la urma