| danad a întrebat:

as vrea si eu sa imi dati niste proovocari ca de exemplu: sa puna la status ca ii place de mine sau ceva de genu. dar provocarile sa le faca pe mess.Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| D3IuTzA14 a răspuns:

Buna:* Pai: 1>Te provoc sa scrii la status de cine`ti plksmug 2> Te provok sa scrii la status : Te pupic Dana:* 3. te provok sa fi o zi cu.( Un nume) 4. Te provoc sa scrii la status: Am nevoie la baie si nu am hartielaughing CARE`VA?smug 5. tE PROVOK SA TRIMITI LA TOTI mASS CA MA IUBESTIlove struck.te-am ajutat?smug:Xlaughing

| danad explică (pentru D3IuTzA14):

Da:*mersi foarte mult!:X