| TootydeCool a întrebat:

as vrea si eu sa ma schimb total:
comportament, aspect..., daca se poate va rog la aspect sa imi dati si mie niste poze cu haine ce le-as putea purta si la comportament niste sfaturi.
Daca se poate la aspect sa cuprinda si sfaturi nu neaparat poze cum ar fi la fata sau par!@!
Multumesc mult! cine doreste fundita cat mai multe sfaturi Succes ploaia de fundita si voturi

2 răspunsuri:
| TootydeCool explică:

Da multumesc de sfat dar stiu ca asa este ai totala dreptate! Dar nu am mentionat ca astazi imi dai sfatul si maine sunt alta!@!
Am cerut doar sfaturi m-am gandit sa imi dati de exemplu iti schimbi frizura o pozic...
Sper ca ati inteles~!@!`

| xLouana a răspuns:

Fizic te poti schimba cu vrei. Dar comportamentul nu-l poti schimba in doua zile. Si daca o vei face, te vei prefecace, te vei minti pe tine insuti si pe ceilalti. Ia-o usorwinking