| EmaSara a întrebat:

Aseara m-am certat cu iubitul meu ca imi vorbeste de un timp in plictiseala si eu de ceva timp sunt altfel din cauza lui dar el este asa de la problemele lui de familie sau nici nu stiu... si i-am dat block peste tot si pana acum m-a sunat doar o singura data si intrebarea mea este : La baieti le este dor de fostele iubite dupa ceva timp ca si fetele sau daca nu te cauta acum, nu te mai cauta niciodata? vreau sa imi raspunda in special baietii daca este asa daca baietilor le pare rau mai tarziu. Multumesc

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Baieti iubesc mult mai mult ca o fata care doar se foloseste de acel baiat, deci greu o uitam cateodata niciodata, dar orgoliul ne opreste de multe ori sa i vorbim ceea ce e foarte bine, de ce sa vada aia ca suferim sa se bucure de suferinta noastra