| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am sa va povestesc visul meu. Mai de mult am visat ca eram intr-un cart cu Tata si Mama. Iar eu il conduceam iar dintr-o dat am intrat intr-un fel de sant in care ne-am rasturnat. Dintr-o data Tata nu mai era in cart. Eram doar eu si Mama. Iar in departare erau niste copiii care se jucau cu o minge. Ei au dat mingea catre noi, noi fiind in cart cu fundul in jos. Eu stiam ca daca mingea atingea cart-ul exploda. Ei pana sa atinga cart-ul eu i-am zis lui Mama sa iasa ea pentru ca eu nu puteam. Cand mama sa mingea aproape ajunsese la cart dar eu am atins mingea cu piciorul find scos pe dinafara (piciorul) nu stiu cum dar... Ei si cand am atins mingea a explodat iar imagine s-a facut neagra. Si spune-am "Am murit mama" iar mama mi-a raspuns "Si eu". Asta fiind in vis. Iar apoi pe imagine aia neagra scriea ceva in Engelza cred sau nu stiu sigur. Dar era o limba pe care nu o puteam citi. Din vis m-a trezit mama dandu-mi cu palma peste mainile pe care le aveam pe piept. Ca un om mort.

Ce ciudat nu?
Imi puteti explica asta?
Oare daca nu ma trezea puteam muri? laughing)

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Stai chill. Subconstientul tau in timpul somnului proiecteaza tot ce te-ai gandit in ziua respectiva dar totul amestecat.

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Mai mult creepy, dar asta e. Explicatia e ca ai prea multa imaginatie sau ai vazut prea multe filme. Si nu, nu aveai cum sa mori. laughing

| Printesa10TM a răspuns:

A fost doar un vis!