| Idkidk a întrebat:

Bună TPU, astăzi mă gândeam ce meserie aş vrea să am, şi m-am gândit să vă întreb şi pe voi.

Ce meserie aţi dori să urmaţi?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu vreau o meserie in domeniul telecomunicatiilor.

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Interesant...

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Pai da happy. Cel mai bogat om din lume nu este Carlos Slim Helu?
Sau era. E in domeniul telecomunicatiilor happy Plus ca la asta sunt la facultate.

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi urmez domeniul muncii in actualitate

| Idkidk explică (pentru mgtow):

Eşti şofer?

| Drimmero a răspuns:

Nu avem cum sa stim, tu crezi ca daca tastezi p-aici, ajunge cineva sa te cunoasca? Doar cei ce te cunosc cu adevarat pot spune acest lucru. In opinia mea, eu zic sa te faci ceea ce consideri tu ca-ti prieste!

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Nu v-am intrebat ce meserie credeti sa urmez eu, ce vreti voi sa urmati.

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

Aaa, scuza-ma, am citit rapid si nu am citit tot. Eu tot avocat as vrea sa ma fac, se castiga bine!

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Nu e nimic! Avocat, e oK!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mersi de funda kiss

| Florentina9210 a răspuns:

Cea de avocat!

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

Interesant!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Idkidk):

Da. Domnisoara avocat Florentina la dispozitia dvs. laughing Oricum mai am pana atunci! Dar mie cand imi intra ceva in cap, nu ma las pana nu fac acel lucru.

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

Domnisoară Florentina, o babă mi-a dat 5 lei rest în loc de 10, şi ea spune că trebuiau 5 lei, ce putem face?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Idkidk):

Mergi inapoi la ea si lamureste situatia. Nu cred ca este o problema atat de mare incat sa apelezi la ajutor judiciar. Nu ai mentionat ce suma ai avut si ce ai cumparat.

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

Ama vut 60 de lei, şi am cumpărat 2 kg de sarmale =)

| Florentina9210 a răspuns (pentru Idkidk):

Mi-ai facut pofta de sarmale rolling on the floor Te omoor.

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

rolling on the floor Am acasă nişte ciorbică, vrei? rolling on the floor

| Florentina9210 a răspuns (pentru Idkidk):

Eu vreau sarmale! tongue De care ciorba? de perisoare?

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

Legume...

| Florentina9210 a răspuns (pentru Idkidk):

Nu imi plac!

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

rolling on the floor Vrei o portocală?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Idkidk):

Mananca-o tu sa te faci mare! tongue

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

:3 Eu am păpat 1 happy Daa, domnişoară avocat, un câine a zburat cu metroul peste mine, ce mă fac, a zis că aduce şi porumbei să-mi vopsească maşina!