| Pinkyyy;x a întrebat:

Buna TPU.auziti ati putea sa ma ajutati si pe mine? Am visat aseara ca eram la spital si ca eram gravidahappy si trebuia sa nasc...totul a decurs ok imi facuse si anestezic ca sa nu simt nimic.si am nascut un copil mic, nici nu l-am vazut si nici nu am simtit. Toti spuneau ca e baiat. dar eu nu il vazusem deloc il pusese intr. un patut si eu nu puteam sa il vad.As vrea sa imi spuneti ce e rau in a visa ca nasti un copil(baiat.baietel) Nou-nascut. P. S. Am 13 anistraight face am auzit ca nu e bine sa visezi copii mici sau sa visezi ca nasti tu unul. Ce poate insemna?:-s

4 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Si eu am 13 ani.
nu stiu ce inseamna...adica nu stiu daca are importanta.
cred ca cel mai bine ar fi sa te duci maine la biserica.este duminica.
si o sa te simti mai bine.
pup

| Cristary a răspuns:

copil - Interpretare vis
Un copil mic e semn de dezamagire in dragoste sau boala, iar un copil mare este semn bun. Mai multi copii la un loc este prevestire de noroc, succes in afaceri.

Dar eu zic sa nu bagi in seama. E doar un vis. Nu cred ca inseamna nimic. Pup kiss

| ramitzu a răspuns:

Daca nu l'ai vazut e de bine. Cand vezi bebelusii cica e de rau.

| yoyosimi a răspuns:

Neplaceri, boala; baiat- suparare trecatoare, copii mici- greutati vei avea