| SashaPieterse a întrebat:

aveti si voi un tata rau in cat poti crede ca este controlat de diavol si nu de Dumnezeu? ei bine, eu am! am vrut azi sa-mi iau o geaca si el m-a pus sa iau alta si pentru ca nu am vrut m-i-a zis ca nu mai merg azi cu el, mama, verisoara, cealalta verisoara si fratele meu mai mic la ziua de nastere a bunicii din partea mamei. Daca aveti, spuneti-mi cum sa traiesc cu asa un calvar pe cap.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Tu rezista pana faci 18 ani si atunci nu mai are voie sa te oblige ce sa porti.