| CristianMD a întrebat:

BUNA TPU

Aveti vreun semn/lovitura pe o parte vizibila a corpului?
Si daca da, spuneti-mi intrebarile cele mai dese adresate.

Eu va spun istoria semnului meu:
cand aveam 5-6 ani mi s-a facut o operatie la mana dreapta, mi se rodea osul unul de altul si s-a creat puroi, m-au operat la mana si la incheietura am ceva gen'gard'

colegii de clasa ma intreaba regulat 1 saptamana- 1 luna
HEY DAR CE AI PATIT?
le spun de vreo 500 de ori ce am patit si tot ma intreaba dupa 1 saptamana sau 1 luna.

Răspuns Câştigător
| FeraruAndreea a răspuns:

Eu am si cel mai mult ma intreaba cum am facut-o si ce s-a intamplat mai apoi. Sper ca te-am ajutat. Funda?!?!

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

Presupun că eşti un om sinistru de singur şi plictisit, dacă ai impresia că nouă ar trebui să ne pese de semnele de pe corpul tău. Sau că ţie îţi pasă de ce-au făcut nişte străini de le-a rămas semn.
E trist...foart6e trist. Dar pentru tine.