| Liiidiaaa a întrebat:

Buna TPU
Azi cand sa intru pe mess nu ma lasa si cand am vrut sa-mi schimb parola mi-a pus o intreare la care eu nu mai stiu ce am raspuns si nu ma lasa sa intru pe cont chiar daca e parola corecta
Cum schimb parola
Nu pot sa-mi fac alt ID imi trimit uni profesori temele.(informatica biologie ETC)
Deci cum o schimb?crying((

Răspuns Câştigător
| Meптαʟıтч a răspuns:

Nu-i nevoie să o schimbi.
Intră pe email :
https://login.yahoo.com/config/mail?&.src=ym&.intl=ro
Şi vei rezolva. După poţi să te loghezi şi pe chat-ul oferit de messenger.

1 răspuns:
| zaratu a răspuns:

Ai id blocat, intri pe email pui id parola si dupa iti da sa raspunzi las una din intrebarile alea doua de cand ti-a facut id