| Emy_4433 a întrebat:

azi la scoala scriam tema in pauza la franceza si doamna profesoara a venit si m-a prins si m-a intrebat daca am facut tema si eu i-am zis ca am facut-o(de fapt nu)si a venit si s-a uitat la mine in caiet si a vazut ca nu aveam tema si s-a suparat pe minesad. In ora am ridicat mana si a zis sa nu o ridiclaughing si nu am ridicat-o...credeti ca pot face ceva sa ma ierte?sad

Răspuns Câştigător
| 30stm a răspuns:

Pai...de acum sa iti faci mereu tema la frwinking si poti sa te duci la profesoara ta si sa iti cer scuze si sa-i promiti ca nu se ve mai repeta(poti sa-i iei o floare. functioneazabig grin)