| Frumushica20001 a întrebat:

Azi si ieri mi s-au intamplat niste lucruri... CIUDATE. Deci, eram in camera mea si ma uitam la ceva pe net. Dupa cateva secunde am simitit ceva care ma atinge si un miros de casa din aceea de batrani. Sau mai bine spus : am simitit un miros de bosorog. Ok, toate bune si frumoase pana azi. azi au inceput sa se miste perdelele si afara nu batea deloc vantul s-au izbit de perete. Ma puteti ajuta? Imi puteti spune ce se intampla in aceasta casa? Si am uitat sa mentionez. Acum trei zile am fost in cimitir cu niste fete sa ne speriem putin. Dupa cateva minute in timp ce ne plimbam printre moriminte, cand eram absolut singure, nu era nimeni cu noi s-au auzit pasi pe frunze din acelea uscate si pe urma eu cu o fata am vazut o femeie care se ascundea dupa o cruce... si cand am ajuns in dreptul mormantului ei parca ceva ne tinea sa nu mai plecam de acolo. Ce mi-se intampla? Oare am deranjat-o pe acea femeie? (scuzati categoria dar vreau un raspuns cat mai repede)!

Răspuns Câştigător
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Mda. se pare ca spiritul acelei femei bantuie in casa ta! Si da ai deranjat-o! Eu in locul tau m-as ruga in fiecare seara dumnezeieste! Consulta un preot:p

Numai binepuppy dog eyes Sper ca te-am ajutatstraight face

8 răspunsuri:
| 20thoughts a răspuns:

Cred ca da.Eu zic sa te duci cat mai repede la biserica si sa ii spui preotului ce s-a intamplat.Ai deranjat spiretele

| Neinteresantul a răspuns:

Nu ti se intampla nimic. Sunt rare cazurile in care spiritele urmaresc pe cineva. Si asta doar daca le aduc aminte de cineva din trecutul lor sau daca acea persoana urmarita are capacitati paranormale iar spiritul crede ca va fi ajutat. Daca vrei sa scapi, rogi frumos spiritul sa te lase in pace si sa plece din casa ta (nu glumesc).

Sau varianta a 2-a: ai fumat ilegale si "erai absolut singura, nu era nimeni" laughing

| Ekcstsy a răspuns:

Am vazut si eu episodul asta la Discovery la fenomene stranii. Chiar mi-a placut dar nu asa de mult incat sa-l transpun aici. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| allynNa20 a răspuns:

Deci: Cand tu ai fost in cimitir cu prietenele tale l-ai trezit pe bosorogu ala batran si mort care a venit el la tine acum sa te deranjeze( app:cand am citit secventa am simtit un miros m-am gandit la altcevalaughing).

Acum serios. Nu exista lucruri din astea. Parerea mea. Eu cred ca esti prea speriata de ce ti s-a intamplat la cimitir, te inteleg: morminte, intuneric, etc si toate astea se intampla in imaginatia ta. O sa iti treaca cu timpul.

| Frumushica20001 explică:

Ha-ha-ha... Ce glume de coca aiwinking

| Frumushica20001 explică:

Crezi tu astawinkingtongue

| Ckata a răspuns:

Sincer, cred ca esti bantuita...te-as sfatui sa te duci la un preot si sa-i spui ce se intampla..sigur o sa te ajute! funda? big grin