| xMelancholy a întrebat:

Buna TPU ! Banuiesc ca stiti programul din scoli " Scoala Altfel " . Marti, cand in mod normal aveam o singura ora de sport, in acea saptamana vom avea doua ore de sport consecutive. Stiu ca absenta de la ora se va trece in catalog, dar daca eu atunci voi `fii pe stop`, se va trece absenta nemotivata sau va fi motivata ? Multumesc frumos anticipat !

2 răspunsuri:
| MariukS a răspuns:

Nu stiu daca ce zic este bine, dar poti lua o scutire de la medic.

| xMelancholy explică (pentru MariukS):

Cred ca asa am sa fac. Multumesc! happy