| CinevaAnonimă a întrebat:

Care a fost cel mai frumos moment din viata voastra?

8 răspunsuri:
| Dragosdoar a răspuns:

Cand am primit o chitara electrica, insa s-a dovedit o iluzie pentru ca nu era buna

| Mayhem666 a răspuns:

Am avut multe momente frumoase in viata, nu pot alege doar unul. Ar fi frumos daca as putea sa imi adun toate momentele frumoase intr-un singur moment, si sa il pot trai la nesfarsit.

| T0T a răspuns:

Am avut mai multe, fiecare frumoase în modul lor, dar cred că poate cel mai frumos a fot prima întâlnire cu iubita mea.

| OldSoul a răspuns:

Singurul pe care-l mai retin fiind "memorabil" s-a intamplat acum doi ani, cand am fost la un concert cu cativa amici, inainte de concert am servit in spatele blocurilor putina tarie, astfel incat sa fie totul mai distractiv, pana aici totul bine si normal, parte memorabila s-a intamplat dupa cand am fost la unul din ei si ne-am imbatat manga... Ca mai apoi dimineata urmatoare sa mergem la liceu sa dam teza la Roamana.
Probabil au mai fost si altele, dar sincer nu stau prea bine cu memoria la acest capitol.

| AFR81 a răspuns:

Ce-as fi vrut sa spun ceva in genul: momentul cand l-am intalnit pe Roger Federer sau momentul cand am castigat 130 de milioane la pariuri (am fost la un singur meci). Ei bine nu, din pacate, am doua momente pe care le consider exceptional de frumoase. Unul dintre ele, un moment care, de fapt, a durat o saptamana, a fost o mica vacanta la Bucuresti in care am avut ocazia sa vizionez intregul turneu bucurestean de tenis BRD Nastase-Tiriac Trophy. Al doilea ar fi momentul cand au venit rezultatele de la BAC si am aflat, cu uimire, ca l-am promovat cu o nota mare.

| RainmakerX a răspuns:

Cred ca a fost prin copilarie sau ceva de genul... in orice caz in perioada in care nu realizam mare lucru despre lucrurile care se intampla in jur.

| Divy a răspuns:

Nu l-am trăit încă și sunt adult

| MistretulPufos a răspuns:

Perioada din viata inainte sa iau cancer de la intrebarile utilizatorului chiftelutacrocanta